מיתוג ועיצוב לוגו

מיתוג יעיל מייצר תחושת קרבה והזדהות של לקוחות עם העסק והמוצר. בשילוב עם פעולות שיווק נכונות – גורם להעדפת המותג שלכם על פני המתחרים.

בתהליך של מיתוג נקבעת אסטרטגיה שיווקית ליצירת אפיון בולט ומבודל מעסקים אחרים, באמצעות: שם וסלוגן, לוגו, שפה חזותית ושפה טקסטואלית.

תהליך שיעזור לכם להיכנס אל התודעה

ל4
ל5
ל3
ל7
ל1

מתחילים באפיון

שלב האפיון כולל תהליך היכרות מעמיק עם העסק ובניית תמונה של הלקוח האופטימלי עבורו. לאחר שנבין לעומק מי הלקוח שלנו, נוכל ליצור מותג שידבר אליו.

בונים אישיות למותג

הערכים שקבענו לאישיות המותג מתורגמים לשפה ויזואלית אחידה ועקבית, אשר בה ייפגשו הלקוחות שלכם בכל צורת פרסום שתצא מטעמכם החוצה.

מעצבים לוגו

הלוגו הוא הסמל והצבעוניות העולים בראש של הלקוח כשהוא חושב על העסק שלכם. לוגו איכותי מרמז על יתרונות המוצר או השירות או ישירות על תחום העיסוק שלכם.

עקביות המיתוג בכל מדיה

לוגו המעוצב בצורה מקצועית משדר אמינות, רצינות, ואיכות ומקדם את המיצוב שלכם בתחום

בתוך שפע המידע והתמונות ברשת, לוגו זכיר ובולט הוא חיוני ביותר כדי לתפוס את העין של הגולש!

עיצוב גראפי טוב מתייחס להשפעתם העצומה של הצבעוניות והסמליל הנבחרים ללוגו על המסר הסמוי שיועבר אל הלקוח. אותה השפעה באה לידי ביטוי גם בשאר אמצעי הפרסום הדיגיטלי שלכם, הנושאים את אותה השפה המיתוגית והעיצובית.

ראו דוגמאות של לוגואים שעיצבנו

לכל לוגו שעיצבנו יש סיפור המתחבר ישירות אל המוצר או השירות הנמכר, ובא לידי ביטוי דרך הנראות הוויזואלית והמסר המקושר אליו. העיצוב ממשיך באותו קו גם בדפי הנחיתה ואתרי התדמית איתם משווקים לקוחותינו בהצלחה רבה.

"דברים גדולים נעשים על ידי סדרה של דברים קטנים המצטרפים יחדיו"

וינסנט ואן גוך