ייעוץ כלכלי

כדי שעסק יוכל לגדול ולהתפתח, יש לדאוג לתפעולו ולניהולו הכלכלי באופן יעיל שיספק לבעל העסק יכולת שליטה, תחזית ובקרה.

למידע וייעוץ השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מירב שטרן ייעוץ כלכלי

המטרה של כל עסק היא להרוויח. נקודה!
כדי לקבוע את גובה השכר החודשי שאנחנו רוצים להפיק מהעסק וכדי שנוכל לתכנן קדימה את פיתוח העסק וצמיחתו, אנחנו צריכים להבין ולהכיר היטב את מרכיביו הכלכליים.

עובדים קשה ובכל זאת החשבון במינוס ואין לכם תמונה ברורה לגבי רווחיות העסק?

מה מקשה עלינו להבין כמה העסק מרוויח?

אם אתם מנהלים את הפעילות העסקית בחשבון הבנק המשפחתי, משלמים הוצאות בתשלומים, מקבלים הכנסות בשוטף פלוס, נמנעים ממעקבים כלכליים מסודרים ומלהביט למספרים "בעיניים", משלמים מקדמות לא מדויקות שיוצרות חובות לא מתוכננים בסיום הכנת הדוח השנתי - כל אלו יכולים להקשות עליכם להבין כמה העסק באמת מרוויח.

איך שימוש בקבצים מייעל את ניהול העסק?

אנחנו לא יכולים להסתמך על רואה החשבון שלנו כדי לקבל תמונה אמיתית של רמת ההוצאות וההכנסות שלנו. בשביל לקיים עסק ריווחי ומסודר, חייבים לפנות זמן קבוע במהלך השבוע לניהול הכלכלי של העסק. בעזרת אקסלים מותאמים למאפייני העסק ועדכונם השוטף בקלות ובמהירות, תוכלו לקבל תמונת מצב אמיתית ולתכנן נכון את המשך הדרך.

הצטרפו לתהליך הממוקד שלי

שיקוף כללי

שיקוף ואבחון המצב הכלכלי, הפעילות העסקית ושיטות העבודה

בניית אסטרטגיה

איתור יתרונות העסק, זיהוי תהליכים לא יעילים וקביעת אסטרטגיה ברורה

פיתוח רעיוני

העלאת צרכים תפעוליים, ניהוליים וכלכליים ויצירת הנחיות לפיתוח 

בניית אקסלים

בניית קבצים לייעול הפעילות בעסק ולניהולו הכלכלי באופן מיטבי

הטמעה והדרכה

הדרכה על אופן עדכון וניהול הקבצים או עדכונם עבורכם אחת לתקופה

ליווי שוטף

ליווי וייעוץ שוטף לפי תכנית תקופתית מובנית או בעת הצורך

למידע נוסף חייגו אלינו עכשיו לטלפון 054-6609983
או השאירו עכשיו כאן פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

"אין קיצורי דרך למקומות שאליהם שווה להגיע"

בוורלי סילס

קראו מה לקוחותינו חושבים

מירב מסייעת לי כבר מעל 6 שנים בתמחור נופשוני הבריאות לחו"ל, מכינה עבור העסק פלאיירים שיווקיים ודפי נחיתה ייחודיים, כותבת לי פוסטים לפייסבוק ומקדמת אותם לקהל רלוונטי. בסיום כל פרויקט אני מקבלת סיכום של תקציב מול ביצוע, ולומדת ליישם את המסקנות. מירב מספקת לי ייעוץ עסקי שוטף ואני רגועה שמישהו מקצועי שוקד על הגדלת הרווחים שלי.
חניתה הרשקוביץ
מדבריא נופשוני בריאות
מירב הראתה את מקצועיותה ונכונותה לסייע בכל מצב, היא עשתה מעל ומעבר למצופה בתוקפה בה קיבלתי ממנה שירות, הקדישה זמן ומאמץ כדי לעזור לי בכל תחום - כלכלי, עסקי ושיווקי, וכל הדרך העלתה רעיונות נוספים לשיפור ודרכים ליישום. השירות של מירב הוא שירות אישי, מירב הייתה זמינה עבורי הן במייל והן בטלפון ברוב שעות היום, הקדישה לי מזמנה וממרצה ואני מרוצה מאוד! אני ממליצה לכל מי שצריך עזרה כלשהי בעסק לפנות למירב.
לאה חובל
עורכת ספרותית
מירב משרה תחושת ביטחון, רמת המקצועיות גבוהה ושירות אדיב כשפגשתי את מירב לראשונה הופתעתי לגלות דברים על העסק שלי שלא ידעתי שעזרו לי מאוד, שמחתי שהבנתי שאני יכולה לעשות את היעוד שלי ולקבל את התמיכה בכל העניינים הכספיים של העסק, וזה שחרר אותי לעסוק בתוכן ולהמשיך להגדיל את העסק.
ואיט לוגו
Sound & Spirit
ואיט ואורי מוזיקאים ומנחים
מרכז הסמכות החדשה הינו מיזם מקצועי שיתופי של קבוצת פסיכולוגים בתחום הדרכת הורים. הסיוע של מירב למרכז הסמכות החדשה התבטא במגוון רחב של שירותים בתחום הכלכלי ובתחום המכירות והשיווק, המחייבים אמון וביטחון אישי רב במקצועיותה. מירב טיפלה בהיבטי תמחור וארגון של הכשרות מקצועיות באירופה ושל פרויקטים שונים בארץ, תוך שהייתה בקשר עם גורמים מקצועיים וכן סייעה בארגון כנסים ויוזמות שונות.
עידן עמיאל
מרכז הסמכות החדשה

"האדם שמזיז הרים, התחיל בלסחוב אבנים קטנות"

קונפציוס