בניית דפי נחיתה ממירים

רוצים נוכחות דיגיטלית באינטרנט? עושים פרסום בגוגל? מעוניינים בדף נחיתה איכותי?

יש לנו פתרון עבורכם. פנו אלינו לבניית דף נחיתה מקצועי הכולל כתיבת תוכן, עיצוב ייחודי ומשפך שיווקי שיעניק לעסק שלכם הצלחה רבה יותר באינטרנט.

השאירו כאן פרטים ונהיה בקשר:

יתרונות בניית דף נחיתה

מדוע כדאי לבנות דף נחיתה?

דף נחיתה הוא עמוד אינטרנט אחד ובו כל המידע השיווקי שחשוב להציג על העסק או המוצר העומד למכירה. לדף נחיתה יש כתובת דומיין ייחודית כמו לכל אתר אינטרנט, דרכה "נוחתים" לקוחות פוטנציאליים, בעיקר מקמפיינים בגוגל או בפייסבוק, אל הפרסומת הדיגיטלית שלכם.

יצירת משפך שיווקי

דף נחיתה איכותי בנוי כמשפך שיווקי יעיל, מהיר, מכוון מטרה ומעודד הנעה לפעולה.

נתיב אל שיחת מכירה

דף נחיתה מניע לפנייה אל העסק ומאפשר לקיים שיחת מכירה יעילה עם לקוח פוטנציאלי.

רלוונטיות מקסימלית

דף נחיתה מאפשר מיקוד גבוה במוצר או שירות אחד, תוך העברת המידע והמסרים החשובים ביותר לגביו.

הבלטת יתרונות ותועלות

דף נחיתה הכתוב בצורה נכונה מבליט, ממחיש ומדגיש ביעילות את הסיבות והתועלות לרכישת המוצר.

שיפור תוצאות בגוגל

דף נחיתה טוב מקבל ציון איכות גבוה מהאלגוריתם של גוגל וכך עולים הסיכויים שלכם להגיע לראש התוצאות בחיפוש הממומן.

שיפור אסטרטגיה

בדף נחיתה ניתן לבצע מבחני AB ולהבין מה עובד יותר ומה פחות, עד להגעה אל היעד רצוי.

אנו יודעים לבנות ולכתוב דפי נחיתה מקצועיים שממירים. ההשקעה תמיד  משתלמת כשרואים תוצאות בשטח.

למידע נוסף השאירו עכשיו כאן פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם:

למה לבנות אצלנו דף נחיתה?

בגלל המקצועיות

הבנה שיווקית וניסיון מוכח

היכרות עם מגוון רב של עסקים והבנה של מה עובד ומה לא; בניית עשרות אסטרטגיות שיווקיות וקיום מאות תהליכי אפיון משמעותיים – יביאו את דף הנחיתה שנבנה לכם לרלוונטיות מקסימלית שתייצר לכם פניות לעסק.

בגלל האיכות

שילוב של מילים ועיצוב

כתיבת תוכן וקופירייטינג הם היסודות לאומנות השכנוע. התוכן מכתיב את מבנה המשפך השיווקי, ויחד עם עיצוב וצבעוניות מתאימה נוצר דף זכיר, נעים לגלישה, בעל יחס ההמרה גבוה, המעודד קבלת לידים איכותיים.

בגלל השירות

שירות בוטיק עם יחס אישי

כעסק בוטיק, כמו שאתם בוחרים בנו, גם אנו בוחרים בכם. אנו מקבלים לקוחות שיש לנו חיבור איתם ושאנו מאמינים שיש להם סיכוי טוב להצליח עם המוצר. מי שעובר תהליך אצלנו מרגיש מיד בקשב, בסבלנות וביחס האישי.

מירב שטרן
Ny6dxtrc02

מעוניינים בעיצוב דף נחיתה מקצועי?

השאירו עכשיו כאן פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם:

אילו סוגי דפי נחיתה קיימים ומה תקבלו עם כל דף?

דף בייסיק

דף נחיתה ממוקד למוצר או שירות אחד

דף פרימיום

מיניסייט קצר וקולע לעסק קטן

מעוניינים בבניית עמוד נחיתה מותאם לצרכים שלכם?
לפרטים ומחיר דף נחיתה, בואו נדבר!

השאירו עכשיו כאן פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם:

מה עשינו בשנה האחרונה?

שנות הקורונה העירו בגדול את הצורך בשיווק דיגיטלי, כמעט בכל עסק!
בשנים אלו עבדנו מסביב לשעון כדי לעזור לבעלי עסקים להגדיל נוכחות ברשת ולמכור יותר מוצרים ושירותים.

0
שיחות אפיון
0
דפי נחיתה
0
אתרים
0
פוסטים

איך עובד התהליך אצלנו?

שיחת היכרות

שיחת היכרות

שיחה קצרה בה נכיר קצת את העסק ואת המוצר שאתם רוצים למכור. בשיחה זו נוכל להמליץ על הדף הנכון, בהתאם לתקציב ולמטרות השיווקיות שלכם.

אפיון אתר

פגישת אפיון

פגישת אונליין מעמיקה בזום במסגרתה נבין מהם היתרונות של המוצר או השירות העומד למכירה, מה התועלות ומה כדאי להציג על העסק.

עיצוב אתר

כתיבה ועיצוב

בשלב זה אנחנו עובדים על הקונספט, בונים משפך שיווקי, כותבים תכנים ומסרים שיווקיים ומעצבים עבורכם דף נחיתה ייחודי, מרהיב וזכיר במיוחד.

עלייה לאוויר

מוכנים לשיגור

נחבר את הדף שלכם אל דומיין אישי ואתם יוצאים לדרך! התחילו לשווק בקמפיינים בגוגל או בפייסבוק ובאינסטגרם ושתפו אותו בכל דרך במדיה.

ההצלחה בפועל של דף נחיתה

מה הופך דפי נחיתה לממירים?

משפך שיווקי אסטרטגי

דפי נחיתה מקצועיים בנויים כמשפך שיווקי אסטרטגי הנוצר באופן מתוכנן בקפידה לאחר שיחת אפיון משמעותית והבנת כלל התועלות שיספק המוצר או השירות המוצע למכירה עבור הלקוחות הפוטנציאליים.

עיצוב ומסרים מדויקים

עיצוב בולט, מסרים המעודדים עניין וסקרנות וחוויית משתמש טובה ונעימה מובילים את הלקוחות הפוטנציאליים להתמקד במה שחיפשו לרכוש, ללא הסחות דעת - עד לביצוע פעולת ההמרה הרצויה - יצירת קשר או רכישה אונליין.

החלטתם לקדם את העסק עם דף נחיתה מקצועי?

השאירו עכשיו כאן פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שאלות ותשובות

התשובות שלנו לשאלות שלכם

דף נחיתה הוא העמוד אליו "נוחת" הגולש לאחר לחיצה על קישור שהוא בדרך כלל מודעה שהעליתם במסגרת קמפיין בגוגל או בפייסבוק. דף נחיתה הוא עמוד אינטרנט אחד וניתן לעשות בו גם שימושים שונים ומגוונים הרבה מעבר לקמפיינים בגוגל. עסקים קטנים רבים מוצאים בדף נחיתה פתרון זול, מהיר ויעיל לשווק ולקדם את המוצרים או השירותים שלהם.

מחיר דף נחיתה מקצועי, הכולל אפיון מלא, עיצוב אישי וכתיבת תוכן שיווקית נעה בין 2,500 ₪ ל- 5,000 ₪ ומעלה – בהתאם למידת מורכבותו. מחיר זול מזה בדרך כלל ייצר לכם ערך נמוך מאוד ותמורה שיווקית נמוכה בהתאם בקמפיינים. בניית נוכחות דיגיטלית טובה עתידה לשמש אתכם שנים רבות ולהפיק תוצאות גבוהות יותר מהשיווק של העסק, הבא לידי ביטוי ביותר לידים איכותיים ויותר רווחיות לעסק.

כדי לענות על שאלה זו אתם צריכים לשאול את עצמכם האם יש לכם את הידע הטכנולוגי בכל הקשור לבניית דפי נחיתה כגון: עיצוב לווב, עיצוב גראפי, ביצוע אפיון עצמי, הבנה ביצירת חוויית משתמש UI UX, הבנה שיווקית, יכולות כתיבה וניסוח מסרים מניעים לפעולה, בניית היררכיה ויצירת משפך שיווקי, ביצוע אופטימיזציה, בניית קמפיין מובייל נפרד ועוד ועוד. הניסיון מעיד כי לרוב, מי שלא מומחה בתחום נגרר להשקעת שעות ארוכות בבניית הדף, שבסופו של דבר לרוב לא בנוי נכון ומביא לתוצאות שיווקיות נמוכות בהרבה מאלו שאפשר היה להשיג אילו היה נבנה עם מומחה בתחום.

חד משמעית. גוגל נותן ציון לאיכות דפי הנחיתה שלכם! כמנוע חיפוש העובד על רלוונטיות של תוצאות החיפוש בראש ובראשונה, זה לא מספיק שהמודעה שלכם תהיה מנוסחת באופן רלוונטי – גוגל בוחן האם גם דף הנחיתה אליו מובל הגולש מהמודעה – בנוי בהיררכיה הנכונה ועונה על קריטריונים מסוימים החשובים לאלגוריתם. דף שלא עומד בקריטריונים ידורג נמוך על ידי גוגל וההשפעה תבוא לידי ביטוי או בצורך להקצות תקציב גבוה יותר על כל מילת חיפוש ולבזבז לכם יותר כסף באופן שוטף על הקמפיינים, או בחוסר הצלחה להנעת הקמפיינים עד פגיעה משמעותית בחשיפת המודעות שלכם אשר לא יועלו למכרזי החיפוש בגוגל ויפגעו ביכולת שלכם לשווק בגוגל.

דפי הנחיתה שלנו בנויים בוורדפרס – מערכת ניהול התוכן הפופולאריות ביותר בעולם. בסיום בניית דף הנחיתה תהיה לכם גישה עם שם משתמש וסיסמא אל מערכת הניהול ובמידת הצורך תוכלו במהלך השנים לערוך ולעדכן מידע או תמונות לגבי המוצרים או השירותים, ככל שיידרש.

בהחלט. דפי הנחיתה שלנו הם לא רק רספונסיביים, אלא גם בעלי התאמה נפרדת ועצמאית לקמפיין המובייל שלכם. מאחר שכידוע, קיימת חוויית משתמש שונה בגלישה מהמחשב לעומת גלישה מהטלפון הנייד – חשוב שתהיה היכולת לצמצם מסרים, להוריד תמונות, לשנות מסרים ולייעל בכל דרך את הנעת הגולש בכל פלטפורמה בהתאם. 

לכל פלטפורמה פרסומית יש מטרה שיווקית משלה. דף נחיתה משמש לקידום מאוד ממוקד של מוצר או שירות אחד – זו המטרה השיווקית שלו – למנוע כל הסחת דעת ולמקד את הגולש נטו במידע ובנקודות השכנוע הרלוונטיות לאותו המוצר שאותו אתם רוצים לקדם, בעיקר בגוגל. אם יש לכם התלבטות ואתם לא בטוחים מהו הפתרון הנכון עבורכם, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר להתייעצות.

תיק העבודות שלנו

קבלו הצצה אל מגוון דפי נחיתה שיצרנו עבור לקוחותינו

נוכחות איכותית באינטרנט היא ההזדמנות הטובה ביותר להילחם על המקום שלכם מול המתחרים ברשת. התחרות מתחילה ונגמרת היכן שהגולשים השתכנעו הכי מהר והכי טוב.

קמפיינים